Szanowni Państwo!

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się głównie sprzedażą kamienia elewacyjnego, kamienia naturalnego, kamienia ogrodowego oraz kostki granitowej.

Kamienie te znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie drogowym, przy aranżacjach miejskich placów, jak również aranżacjach ogrodowych, do budowy ścieżek, kaskad i oczek wodnych.

Trudno wyobrazić sobie piękny ogród bez kamienia. Skalniaki z naturalnie łupanego kamienia, oczka wodne ozdobione otoczakami, pojedyncze skałki i głazy oraz ścieżki z kostki granitowej dodadzą uroku każdemu ogrodowi. Firmy, z którymi współpracujemy, zajmą się natomiast zaprojektowaniem i aranżacją Państwa ogrodu.

Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość sprzedawanych przez nas wyrobów, rzetelność oraz fachowe doradztwo.

Prowadzimy sprzedaż zarówno dla centrów ogrodowych i firm wykonujących aranżacje ogrodowe, jak i dla odbiorców indywidualnych. W zależności od potrzeb odbiorcy towar jest sprzedawany luzem, w workach lub Big-B agach, w koszach lub na paletach.

Posiadamy transport 5, 10 i 25 ton oraz mini-koparkę.

Nieustannie wzbogacamy ofertę tak, by zapewnić Państwu jak największy wybór. Oferujemy produkty najwyższej jakości w bardzo dobrych cenach.

http://dominal.pl/img/cms/BRWD80F994D2BD3_000345.pdf