Śledź nas na Facebooku

Żwiry Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  13,00 zł W magazynie

  Żwir kolorowy kruszywo idealnie nadaje się do uzupełnienia alejek, ścieżek czy opasek wokół domu. Dzięki swojej barwie idealnie komponuje się z zielenią . Kruszywa i grysy pełnią rolę dekoracyjną w ogrodzie . Dobrze komponują się w zestawieniu z większymi kamieniami ,płytami czy drewnem.  Podana cena dotyczy  25 kamienia pakowanego w worki.

  13,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  225,00 zł W magazynie

  Żwir kolorowy, kruszywo idealnie nadaje się do uzupełnienia alejek, ścieżek czy opasek wokół domu. Dzięki swojej barwie idealnie komponuje się z zielenią . Kruszywa i grysy pełnią rolę dekoracyjną w ogrodzie . Dobrze komponują się w zestawieniu z większymi kamieniami ,płytami czy drewnem .  Podana cena dotyczy  1t kamieni pakowanego w big-bag.

  225,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  175,00 zł W magazynie

  Żwir kolorowy , kruszywo idealnie nadaje się do uzupełnienia alejek, ścieżek czy opasek wokół domu. Dzięki swojej barwie idealnie komponuje się z zielenią . Kruszywa i grysy pełnią rolę dekoracyjną w ogrodzie . Dobrze komponują się w zestawieniu z większymi kamieniami ,płytami czy drewnem .  Podana cena dotyczy  1t kamienia luzem ( bez opakowania )

  175,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów